Грандіозне відкриття Футболгольфу в Україні відбулося!!!

Грандіозне відкриття Футболгольфу в Україні відбулося!!!

Вже на цих вихідних пройшло перше змагання з футболгольфу в Україні.
Більшість учасників змагання грали в футболгольф вперше. Не дивлячись на це грали всі з азартом та захопленням. Було чути радiсні вигуки коли хтось з учасників вдало забивав м’яч у лунку, або розчарування, коли м’яч не потряпляв до лунки раз за разом. Цілком очевидно, що в одних виходило краще ніж у інших. Проте гарним настроєм та позитивними ємоціями були забезпечені усі гравці та вболівальники. Грали навіть діти. Найменьшій учасниці змагань було 12 років. Найстаршим учасником був Олішкевич Павло — 61 рік, який зайняв 4 — місце і має всі шанси зайняти 1-ше призове місце в майбутньому.
Свою першу гру в футболгольф зіграв відомий український режисер та кліпмейкер Алан Бадоев, який приїхав на відкріття разом з дітьми. Можна з впевненістю сказати, що Алан був в захваті від нової гри.
Несподіваним виявився фінал. Адже двое учасників мали однакову кількість балів у фіналі. Ці учасникі мали пройти 1-шу лунку знову. Фіналістів можна побачити на фото. Це: 1- ше місце — Черніенко Дмитро, 2-ге Олішкевич Олександр, 3-те Потьомкiн Констянтин.
На переможців чекали подарунки та абонимент на весь сезон гри в футболгольф.
Переможця купали спершу в шампанському а потім в озері.

Цікавим було дозвілля у дітей, що відвідали відкриття. Діти грали в футболгольф, їздили на велосипедах, грали в бадмінтон та навіть плавали на човні.

Також для всіх відвідувачів Footballland був фуршет.

2 comments on “Грандіозне відкриття Футболгольфу в Україні відбулося!!!

  1. Yunakov

    Чудове вийшло свято!

    Reply
  2. Oleksandr

    Да, весело было! Фотки просматриваю периодически))

    Reply

Leave Comment